מהו תריס גלילה מאלומיניום

תריס גלילה הוא מערכת עם מספר חלקים – שלבים, מסגרת לחיזוק ועיגון השלבים, רצועה ידנית או מנוע וגלגלת חשמלית. עד שנות ה-60 של המאה הקודמת היה נהוג להתקין תריסי גלילה מעץ או מברזל, אלו היו תריסים מגושמים וכבדים עם מנגנון ידני, ורבים התקשו לתפעל אותם, ובהמשך החלו לצוץ תריסי הפלסטיק (פוליאוריטן מוקצף). בתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת חל פיתוח טכנולוגי מואץ בעולם התריסים והחלו להופיע תריסי גלילה עם שלבי אלומיניום.

כיום, כולם מזמינים תריסי גלילה עם שלבי אלומיניום, זהו הדור הבא והטרנדי של התריסים לבית, למשרד ולכל סוגי העסקים. ניתן למצוא תריסי גלילה המיוצרים מאלומיניום בעסקים רבים כמו חנויות, מוסכים, בתי מלאכה, סופרים, רשתות שיווק קמעונאיות ועוד. אפשר להזמין תריס אלומיניום נגלל עם מנגנון ידני או חשמלי, בדרך כלל בוחרים בתריס החשמלי בגלל הנוחות והאפשרות לתפעל את התריס בלחיצת כפתור, לעיתים גם מרחוק על ידי חיבור התריס למערכת בית חכם.

פתרון להצללה ולמיגון הבית או העסק

תריס הוא פתרון ותיק ונפוץ להצללת פתחי האור בבתים פרטיים, בדירות, במשרדים ובמגוון עסקים. תריס גלילה מורכב בדרך כל מארגז עליון ונסתר יחסית בתוך הקיר, הארגז משמש לאחסון שלבי התריס כאשר מעלים אותו מעלה. בשנות ה-80 החלו היצרנים לפתח תריסי גלילה עם שלבי אלומיניום עמידים, ובשנים האחרונות החידוש הוא תריסי גלילה חשמליים עם שלבי אלומיניום.

תריס גלילה חשמלי מאלומיניום הוא קודם כל פתרון הצללה יעיל המאפשר לשלוט על כמות האור הנכנס לחללי הבית, המשרד או העסק. בנוסף, זהו פתרון מיגון יעיל במיוחד המונע מפורצים לחדור בקלות לנכס.

פתרון מצוין לעסקים

תריסי גלילה הפכו לפופולריים בעסקים רבים, בגלל עמידותם הגבוהה, המיגון האפקטיבי, נוחות התפעול והתחזוקה, המחיר הנוח, אפשרויות העיצוב ומיתוג העסק ועוד. אפשר להזמין תריס גלילה בכל גודל ובהתאם למידות הפתחים, התריס מתאים לעסקים כמו מוסכים, אולמות תצוגה של סוכנויות רכב, פתחי כניסה בקניונים, חניונים, מחסנים לוגיסטיים, מפעלי תעשייה, חנויות ועוד.

תריסי הגלילה מאלומיניום נפוצים גם בחנויות הממוקמות בקניונים, במקום דלת זכוכית אפשר להתקין תריס אלומיניום עם מנוע חשמלי, בבוקר פותחים את התריס בלחיצת כפתור ובסגירה לוחצים על המתג והתריס נסגר אוטומטית. חשוב לוודא כי רוכשים תריס איכותי עם מנגנון לעצירת חירום ומנגנון ידני לפתיחה וסגירה אם יש הפסקת חשמל. אגב, חברות הביטוח מכירות בתריסי גלילה המיוצרים על פי התקנות ועל ידי חברות מובילות כאמצעי מיגון יעיל, כך אפשר לחסוך בהוצאות הביטוח לעסק.

חשוב לציין כי יש אפשרות לצבוע את שלבי התריס מאלומיניום במבחר צבעים, בעיקר לצורך מיתוג. כמו כן אפשר לחורר את שלבי האלומיניום ולרשום את שם העסק או לעצב את הלוגו. תריס גלילה מאלומיניום משתלב בכל חזיתות המבנים, המראה שלו אסתטי ותורם ליוקרת העסק ולבידול מהמתחרים.

דילוג לתוכן