מהו תריס גלילה תעשייתי

מפעלי תעשייה ועסקים רבים עם פתחים גדולים כמו מוסכים, רשתות שיווק וחנויות – כל אלו ועוד זקוקים לפתרונות מיגון והצללה יעילים ונוחים לתפעול. תריס גלילה תעשייתי בנוי משלבי פלדה, השלבים מושחלים זה בזה על ציר פלדה עבה. תריסי הגלילה לתעשייה מותאמים לסגירת הפתחים הגדולים במבני תעשייה שונים, במרכזים לוגיסטיים, במחסנים, במפעלים ועוד.

חשוב להזמין את התריס לתעשייה רק מחברה ותיקה ומובילה בתחומה, יש לייצר את התריס על פי התקנים המחייבים, מחומרים עמידים ואיכותיים ובעיצוב מרהיב לצורך מיתוג העסק ולשילוב אסתטי של התריס בחזית המבנה.

תריס גלילה חשמלי המותאם לצורכי המבנה

כדאי לדעת כי לחנויות, למשרדים ולעסקים שונים, החברות מציעות בדרך כלל תריס גלילה אלומיניום בהתאם למידות הפתחים בעסק, למשל תריס לחלון ראווה או לחלונות אולם תצוגה. במבני תעשייה אי אפשר להסתפק בתריס גלילה מאלומיניום, לכן היצרנים המובילים מציעים פתרון מתקדם שנקרא תריס גלילה תעשייתי.

תריס גלילה תעשייתי הוא מסיבי, חזק ועמיד מאוד. יש אפשרות לייצר תריס עם שלבי פלדה מגולוונת, השלבים החזקים מושחלים אחד באחר כדי ליצור מעין רשת ביטחון עמידה שקשה מאוד לפרוץ. אותה. זהו פתרון מיגון יעיל ואפקטיבי נגד ניסיונות פריצה למפעל, למרכז הלוגיסטי, למחסן ולכל מבנה תעשייתי או מסחרי אחר.

מפרט טכני של תריס גלילה לתעשייה

כאשר מזמינים תריסי גלילה ממתכת יש לקחת מידות מדויקות של פתחי המבנה, יש חברות המחייבות את הלקוח להכין את הפתח בשלמותו לפני ההתקנה, כלומר לבנות ארגז, ולהכין את תשתיות החשמל על פי הנחיות מפורטות. חברה מקצועית לייצור תריסי גלילה תעשייתיים מציעה שירות טוב יותר מאחר וצוות מנוסה מבצע התקנה בבית הלקוח ודואג לגימור יוקרתי.

המפרט הטכני של תריס גלילה תעשייתי הוא:

  • שלבי מתכת – התריס עשוי משלבי מתכת – אלומיניום או פלדה. למבני עשייה רבים כדאי לבחור שלבי פלדה בגלל החוזק הרב וצורכי המיגון, אך תריסי אלומיניום נחשבים לחזקים ומהווים אמצעי מיגון אפקטיבי נגד פורצים. השלבים נצבעים בתנור ומחוזקים זה בזה כדי ליצור מעין מסך עמיד, יש אפשרות לייצר תריסים בעלי דופן כפולה עם חומרי בידוד כלואים בין הדפנות.
  • מנגנון ידני/חשמלי – תריס גלילה חשמלי נחשב למומלץ יותר בגלל נוחות התפעול, אך מחירו גבוה יותר לעומת תריס ידני.
  • מנעול רוח – במבנים החשופים לרוחות חזקות חשוב להתקין מנעולי רוח בהתאם לסוג המסילה, זהו פתרון תקני המבטיח עמידות בפני הרוחות הערות באזור ומניעת נזקים לשלבי התריס.
  • מידות מדויקות – אפשר לייצר תריסי גלילה לתעשייה במגוון רחב של מידות וגדלים, לרוב עד לגובה של 9-8 מ', ורוחב של 12 מ'.
  • עיצוב – בהתאם לצרכי המיתוג והדרישות המיוחדות של הלקוח, אפשר לצבוע את השלבים בתנור, להטביע שם ולוגו ועוד.
  • תוספות מומלצות – כדאי להתייעץ עם אנשי המכירות המנוסים של היצרן כדי לבחור תוספות כמו פנס מהבהב בעת פתיחה או סגירה של התריס, שלט ייעודי לתפעול מרחוק, אפליקציה לסלולר לשליטה בתריס הגלילה באמצעות הנייד, מעצור חירום עם חיישן לזיהוי חפץ או מכשול, מנגנון ידני לתפעול התריס במקרה של הפסקת חשמל.
דילוג לתוכן