מה זו הלוואה חוץ בנקאית?

החיים מעמידים אותנו בלא מעט אתגרים ומצבים שבהם אנו צריכים לדעת איך לתמרן ולצאת מהמצב. המינוס החונק שלעיתים זמני או כרוני גורם ללא מעט אנשים למצות את ההלוואות הבנקאיות עקב אי קבלת הלוואות ולחפש דרכים אחרות אחת הדרכים היא הלוואה חוץ בנקאית אשר ניתנת בחברות החוץ בנקאיות.

מהי הלוואה חוץ בנקאי?

הלוואה חוץ בנקאי היא הלוואה אשר ניתנת ללקוחות דרך חברות חוץ בנקאיות. חברות חוץ בנקאיות אלה כוללים את חברות האשראי, חברות הביטוח והחברות הפיננסיות. ההלוואה ניתנת בתנאי החזר הכוללים פריסה לתקופה מסוימת וכן ריבית על תשלומי ההלוואה שהיא גבוהה יותר מאשר ריבית הבנק. כדי לקבל אותם חייבת החברה החוץ בנקאי לבדוק עם הבנק פרטים שונים ואם אין פשיטות רגל, חשבון מעוקל או חשבון במינוס כרוני ביתרה גבוהה מאשרת החברה את ההלוואה ואינה מצריכה ערבים כפי שנהוג בהלוואות שונות.

מי יכול לבקש הלוואה חוץ בנקאי?

כל מי שצריך הלוואה או שהבנק אינו מאשר לו יכול לבקש הלוואה חוץ בנקאי מחברות האשראי, חברות הביטוח או החברות הפיננסיות השונות, ללא צורך בערבים או הגעה למקום עצמו. כל מה שצריך זה למלא טופס לבקשת הלוואה, לחכות לאישור ההלוואה וברגע שיש אישור ההלוואה אצלכם בחשבון העו"ש תוך ימים ספורים.

למה דווקא הלוואה חוץ בנקאי ולא בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאי היא הלוואה שלא קשורה לבנק. לעיתים הבנק אינו מאשר הלוואות ללקוחותיו עקב החשש לא יעמדו בתשלומי ההלוואה ויחזירו מדי חודש. הדרך היחידה לקבל הלוואה שאינה בנקאית היא דרכה החברות החוץ בנקאי אשר לרוב מאשרות לרוב הלקוחות את ההלוואה לאחר בירור קצר וזריז עם הבנק. מעבר לכך, הלוואה חוץ בנקאי אינה מצריכה ערבים או הגעה למקום עצמו הכול מתבצע בטלפון בלי להגיע למקם. מעבר לכך, הלוואה אינה תופסת את מסגרת העו"ש והיא במסגרת נפרדת לחלוטין וניתן לפרוס אותה לתקופה ארוכה של עד חמש שנים. כך שאם הבנק לא מאשר לכם הלוואה תמיד יש לכם את ההלוואה החוץ בנקאי שתעזור לכם לצאת מהמצב בו אתם נמצאים.

מה היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית?

להלוואה חוץ בנקאי יתרונות לא מעטים לעומת הלוואות אחרות בשוק. באמצעות הלוואה זו אפשר ליהנות מלא מעט יתרונות כגון:

מסגרת נפרדת ממסגרת האשראי – הלוואה ניתן במסגרת נפרדת ואינה תופסת את מסגרת האשראי שלכם.

אין צורך בערבים – בהלוואה זאת אין צורך בהצגת ערבים, הכול מתנהל דרך שיחת הטלפון וכל מה שאתם צריכים זה רק להוכיח שאתם עובדים ויציבים מבחינת כלכלית ולשלוח שלושה תלושי משכורת המעידים זאת.

אן צורך להגיע למקום – בשונה מהלוואה בנקאית, הלוואה חוץ בנקאי אינה מצריכה הגעה לחברה עצמה, הכול מתנהל בשיחת טלפון עם בנקאי.

לא צריכים להוכיח פיקדונות וחסכונות – כדי לקבל את ההלוואה אין צורך בהוכחת פיקדונות או חסכונות כפי שנהוג בבנק, כל מה שצריך זה שלושה תלושי משכורת אחרונים ממקום העבודה ולהוכיח שאין לכם עיקול או פשיטת רגל בחשבון.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

דילוג לתוכן