"מכבי" פותחת מתחם בדיקות קורונה בבת ים

לאור העלייה בנתוני התחלואה בעיר בת ים ובשיתוף פעולה עם העירייה פותחת מכבי שירותי בריאות דרייב אין ועמדת בדיקה חדשנית בעיר לרווחת החברים בקופה. בשל הגידול העצום במספר החולים בבת ים ועל פי הצפי עתידים להגיע היום להיבדק במתחמים השונים מאות תושבים

מכבי שירותי בריאות פותחת היום דרייב אין חדש לבדיקות קורונה בחניון מלון קולוני ביץ' בדרך בן גוריון 138 בת ים. הדרייב אין, שהוקם בשיתוף עם העירייה, יפעל היום בין השעות 16:00- 18:00 ועל פי הצפי עתידים להגיע להיבדק מאות חברי קופת החולים תושבי בת ים.

בנוסף, פותחת מכבי עמדת בדיקת קורונה חדשנית ללקיחת בדיקות קורונה בצד האחורי של המעבדה ברחוב מבצע סיני 18 בשכונת רמת יוסף.

העמדה הייחודית מאפשרת נטילת דגימה סטרילית מרגע הזיהוי של הנבדק ועד העברת הדגימה למעבדה המרכזית של מכבי. במהלך הבדיקה, הדוגם שוהה בתא מבודד לחלוטין ללא מגע עם הנבדק ובהפרדה מוחלטת עם הסביבה החיצונית. כך, אין צורך בלבישת ציוד מיגון על ידי הדוגם. בסיום לקיחת הדגימה, מתבצע חיטוי של הציוד המחובר לעמדה באופן מידי ואוטומטי ובכך מתאפשר מעבר מהיר לביצוע בדיקה של הנבדק הבא. במקביל לדרייב אין ולעמדה החדשה תמשיך לפעול בבת ים המעבדה הוותיקה לבדיקות קורונה במעבדה ברמת יוסף שפועלת בעיר מזה מספר חודשים.

חברי מכבי מוזמנים לביצוע הבדיקות באמצעות הפנייה מרופא המשפחה על פי תור מסודר וזאת על מנת לשמור על הסדר הציבורי ולמנוע התקהלות מיותרת. בהתאם לצורך ולהנחיית משרד הבריאות יפתחו עמדות בדיקה נוספות.

אלי קרקו מנהל מרחב בת ים במכבי, אמר כי, "מכבי נערכת על מנת לתת לחבריה שירות מיטבי ומקצועי. החלטנו לפתוח את הדרייב אין ואת עמדה הבדיקה החדשנית לנוכח העלייה בתחלואה בבת ים וכחלק מהשירות האיכותי שאנו מעניקים לחברינו. אני מבקש להודות לעיריית בת ים על שיתוף הפעולה לרווחת תושביה ומאחלים לכולם בריאות טובה".

דילוג לתוכן