'מנכ"ל הקורונה' משה בר סימן טוב בביקור רשמי בביה"ח וולפסון: ״פעלתם ואתם פועלים באופן מעורר הערכה"

במהלך ביקור רשמי שערך מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב במרכז הרפואי וולפסון, אמר: "כדי להצליח במלחמה, יש צורך בשותפים  מוכשרים. בלי ספק רואים את העבודה הטובה שנעשית פה בביה"ח, בכל היבט. זה מאוד מורגש".

עוד הוסיף מנכ"ל משרד הבריאות, אשר בעת האחרונה הוביל את מערך ההתמודדות עם וירוס הקורונה במדינת ישראל: "זו ההזדמנות שלי לומר גם, שאני שמח וגאה על הבחירה בד"ר ענת אנגל למנכ"לית ביה"ח וולפסון, שבלי ספק מוכיחה נחישות ומצוינות ומובילה את המרכז הרפואי קדימה. פעלתם ואתם פועלים באופן מעורר הערכה בתקופה הזו של הקורונה, ואני מתרשם מהחזון הלאה והתכניות להמשך".

במסגרת הביקור, בר סימן טוב סייר ביחד עם חברי הנהלת המרכז הרפואי וולפסון במחלקות הקורונה, במיון-קורונה, שם פגש את הצוותים הרפואיים והסיעודיים ושוחח עמם על ההתמודדות בשטח. לסיום, נערך לבר סימן טוב סיור בבניין החדש של ביה"ח לילדים ע"ש סילבן אדאמס, אשר צפוי להיפתח במהלך הקיץ הקרוב.

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון: "בשמי ובשם כל ביה"ח, אנו מודים לבר סימן טוב על תקופתו כמנכ"ל משרד הבריאות, מעריכים ומוקירים את פועלו, גם בעת משבר הקורונה ובכלל. במהלך הגל הקודם של התפרצות הקורונה טיפלנו בכמאה חולים מאומתים, ביניהם תינוק בן 8 ימים בלבד, גבר בן 45 שהתאושש לאחר שהיה מחובר במשך חודש למכשיר אקמו ומספר לא קטן של מטופלי דיאליזה. אנחנו יודעים לתת מענה לכולם, בכל היקף ודרגת חומרה. בשלב זה חזרנו לשגרה בצל הקורונה, וכבר נרשמו נתוני צמיחה במרפאות ובחדרי הניתוח.

דילוג לתוכן