מצגת בת מצווה ב2020 – מה הכי חם

הזמנתם אולם, הזמנתם קייטרינג, שלחתם גם הזמנות לכל החברות והחברים של הילדה ובני המשפחה המורחבת וכעת כמעט הכל מוכן לקראת חגיגת בת המצווה. מה שנשאר לכם לחשוב עליו ולהפיק אותו זה התוכן של האירוע. התוכן של חגיגת בת המצווה הוא מה שיכול להפוך את החגיגה מחגיגה רגילה ופשוטה, עוד מסיבה ככל המסיבות, לחגיגה הייחודית שלכם, אם תיצקו תוכן מקורי ומרגש באירוע כלת השמחה תינה מהפקה מיוחדת ומחוויה מלהיבה ובלתי נשכחת לכל החיים.

אירוע בת מצווה אינו עוד יום הולדת, זו חגיגה בה אתם שמחים בפלא הזה שהבאתם לעולם, חגיגה בה אתם מאפשרים לכל האורחים להכיר אותה יותר לעומק, חגיגה בה אתם מאפשרים לה לראות ולחגוג את עצמה במלוא הדרה. אז כיצד עושים זאת?

מהי מצגת בת מצווה

מצגת בת מצווה היא בעצם רצף של סרטונים ו/או תמונות שיוקרנו על מסך גדול באולם בו תחגגו. המצגת יכולה לשלב מגוון רחב של תמונות כגון תמונות משנות התינוקות והילדות של ביתכם, תמונות שלה מהזמן האחרון, תמונות או סרטונים שלה עוסקת בתחביבים או דברים שהיא אוהבת לעשות, תמונות שלה עם חברות או בני משפחה, סרטונים בהם אוהביה מברכים אותה ועוד שלל רעיונות. את כל החומרים הללו שאתם תביאו ניתן לערוך למצגת מקצועית, מלווה במוזיקה. תהליך עריכת המצגת הוא ממש תהליך של כתיבת תסריט ועריכת החומרים בהתאם ל"סיפור" שנכתב. מצגת מקצועית ומוצלחת יכולה להפוך לליבו של האירוע.

שילוב אלמנטים מיוחדים

בעת תהליך עריכת המצגת ניתן לשלב בה אלמנטים מיוחדים, החל מאפקטים ויזואליים שונים או אנימציה מצחיקה וכלה בשילוב של קטעים מתוך תוכניות טלוויזיה אהובות. כמה דוגמאות מוצלחות לכך הן שילוב של סרטון ישן בו רואים את ביתכם שרה יחד עם קטע מתוך אחת מתוכניות השירה הפופולריות כיום בו רואים את תגובות השופטים או שילוב של סרטון בו ילדתכם מבצעת איזה פעילות פיזית כלשהי יחד עם קטעים מתוכנית הטלוויזיה נינג'ה ישראל. דרך נוספות ופופולרית מאוד כיום לערוך את המצגת היא לערוך אותה כמו קליפ שלטים, קליפ בו משתתפים כל החברים והמשפחה ואפילו סלבס מהארץ ומחו"ל. העקרון כאן הוא שהכל אפשרי. אתם יכולים להציע רעיונות כיד הדמיון הטובה עליכם או להתייעץ עימנו ואנחנו נספר לכם על כל הרעיונות הכי חמים ופופולריים כיום.

 

אם אתם לא בטוחים כיצד הכי נכון יהיה לערוך את המצגת לבת המצווה של ביתכם אתם יכולים גם להפוך לזמן מה לבלשים – לשים לב קצת יותר באילו תוכניות טלוויזיה הבת שלכם צופה, לאיזו מוסיקה היא מאזינה, מי המפורסמים שהיא מעריצה, במה היא אוהבת להתעסק ביום יום עם חברותיה ועוד.

 

מצגת בת מצווה מפיקים רק בעזרת חברת ההפקות המובילה פלאשבק. החברה מתמחה בין השאר בהפקת קליפים ומצגות לכל האירועים, בצילומי בוק בת מצווה ועוד, צוות החברה מונה אנשי מקצוע כישרוניים ויצירתיים, כל מצגת הופכת ליצירת אמנות וכוללת אפקטים מדהימים באמצעות כלי עריכה מתקדמים ושימוש בטכנולוגיות חדשניות כמו מציאות רבודה.

דילוג לתוכן