מרוץ מכוניות VS מרוץ אופניים – מה יותר כיף?

חווית אקסטרים מטורפת של מרוץ מכוניות ומרוץ אופניים. ישנם תחרויות ומרוצים שונים ומהנים הכוללים נסיעה ואימונים – פשוט אדרנלין מטורף. ואולם, מרוץ מכוניות…. רחוק מאתנו אז נהנה ממה שיש – אופניים חשמליים.

מהפכת התחבורה הירוקה של אופניים חשמליות הפופולאריים הגיעה כבר מזמן לישראל. עשרות רוכבים מגלים בהם את הפתרון המושלם לנסיעה נוחה, מהנה ובטוחה.

רבים מהרוכבים שבעד האופניים החשמליים, מסבירים את היתרונות שלהם מהבחינה של התחבורה בעיר ובמיוחד בפקקים, וכן מבחינת סביבה ידידותית ובטיחות ההולכת וגוברת. ואולם, כאשר אנו שומעים בתקשורת על מקרה של תאונת דרכים שהיו מעורבים בה אופניים חשמליים, הביקורת השלילית המציפה בתקשורת גורמת לבלימה של התפתחות תחום האופניים החשמליים בארץ, וכולם ממהרים לבלום את הענף ההולך ומתעצם בעולם כולו.   ובכל זאת, אלו שהחליטו על רכישת אופניים חשמליים מתקפלים או אופני הרים ורוצים ליהנות מאופניים חשמליים איכותיים, אמינים ובטיחותיים במחיר הוגן ואטרקטיבי חשוב שיעשה זאת לאחר התייעצות עם מומחים מהתחום, ניתן למצוא אותם בגוגל. לפיכך, כאשר אתם קונים אופניים חשמליים דרשו לנסות אותן בנסיעת מבחן.

בשונה מסוגי קורקינט חשמלי רק כך תוכלו לתת את הדעה לא רק על המרכיבים של האופניים אלא גם על הנוחות והאופניים עצמם. בנוסף, תוכלו לבדוק אם הם נוחים לכם וכן לבדוק ולעשות סקר שוק על בעל החנות אם הוא אמין ובעל וותק. כמו כן יש לבדוק את מערכת ההנעה ונוחות הנסיעה. וכן להתאים את התקציב שלך. כדאי לדעת כי תקציב גדול יותר מאפשר רכיבים משודרגים, חיי אופניים ארוכים יותר מהסטנדרט, וכן משקל קל יותר של האופניים. לעומת תקציב מצומצם שמהווה מגבלות. כמו כן תמיד ניתן להוסיף ולהרכיב תוספות ואביזרים משלימים לאופניים כמו מושב נוסף לתינוק או לילד, מגוון פתרונות של נשיאת מטען, וכן סוללה נוספת, מנעול למניעת גניבה ועוד.

חשוב לזכור, בכדי להפוך את חווית הנסיעה באופניים חשמליים לנסיעה בטיחותית יותר יש לחבוש קסדה על מנת להפחית את הסיכוי לפגיעת ראש וכן מגני גוף שישמרו שלא תיפגעו קשות במקרה של נפילה, וכמובן שיש לשמור על כללי התנהגות של נסיעה בטיחותית לכל הנמצאים בדרך.

דילוג לתוכן