משלוחים: אפליקציית Wolt מתרחבת לחולון

שנת ההתרחבות של Wolt. לאחר שהשיקה לאחרונה פעילות בראשון לציון, הוד השרון, כפר סבא ורעננה, וולט עושה זאת שוב. שירות המשלוחים המהיר של Wolt החל לפעול גם באזור חולון, ויציע לתושבי העיר להינות ממגוון מסעדות בחולון ובראשון לציון. בין המסעדות בעיר שיתחילו לעבוד עם וולט ניתן למצוא את "בר מרוק", "מסטינג", "קינג ג׳ורג׳", "תאי ווק", "בורגר סלון" ו"מקדונלדס".

כניסת השירות של Wolt לחולון כהמשך ישיר לכניסתה לראשון לציון תביא לשינוי משמעותי בהרגלי הצריכה של התושבים ותתאים אותם לסטנדרט הבינלאומי. לצורך הרחבת השירות גויסו עשרות שליחים, וכעת גם תושבי חולון יוכלו לקבל משלוח חם, טרי ובזמן קצר מהמסעדות המובילות באזור.

אמרי גלאי, מנכ"ל Wolt ישראל מסר: "אנחנו שמחים להביא את השירות החדשני, המהיר והנוח של וולט לתושבי חולון, שכעת יוכלו להנות מהמנות האהובות במשלוח מהיר, כפי שנהנים יתר התושבים בערים בהם פועלת וולט".

חברת Wolt הוקמה ב2014 בהלסינקי, פינלנד, ומאז התרחבה ליותר מ20 ערים מרכזיות בעולם. עד היום מרכז פעילותה של וולט ישראל היה בתל אביב-רמת גן-גבעתיים, ובחודשים האחרונים התרחבה גם לאיזור הרצליה-כפר שמריהו, רמת השרון ראשון לציון, הוד השרון, כפר סבא, רעננה וכעת גם חולון.

וולט החלה את פעילותה בת"א עם 26 מסעדות וכיום עם ההתרחבות לאזור חולון פועלת עם למעלה מ-800 מסעדות.

מרגע ההזמנה, האפליקציה של Wolt מנטרת את שלבי הכנת האוכל, מעדכנת את זמן ההגעה המדויק ומאפשרת לעקוב אחר מיקומו של השליח במפה בזמן אמת.

מנכל וולט אמרי גלאי. צילום: באדיבות וולט
דילוג לתוכן