נבחר מנכ"ל חדש לעיריית חולון – ארז ניסים

ארז ניסים הוא המנכ"ל הנבחר החדש של עיריית חולון. ועדת בכירים לאישור תנאי הסף של המועמד למנכ"ל שהוצע על ידי ראש העיר, אישרה היום בהתאם להנחיות משרד הפנים את ארז ניסים לתפקיד.

ניסים, 53, הוא סגן אלוף (במיל') ששירת במגוון תפקידי פיקוד בכירים במשטרה הצבאית. בארבע השנים האחרונות הוא משמש כמנהל אגף התברואה וניהול הפסולת בעיריית תל אביב-יפו וממונה על כאלף עובדים. במסגרת תפקידו הוביל תהליכים ארגוניים ופעל להנעת מנהלים ועובדים באגף ובמספר יחידות שרות נוספות. לניסים גם ניסיון בניהול תקציב של מעל ל-500 מיליון ₪.

בשנים 2017-2012 שימש ניסים כמנהל אגף הפיקוח העירוני בעיריית חולון וזכה בתקופה זו להערכה רבה מצד הממונים עליו. הוא היה אחראי על עשרות עובדים לרבות 3 צוותי שיטור משולב.

ארז ניסים בעל תואר שני במינהל עסקים מטעם המכללה למינהל, תואר שני בלימודי צבא וביטחון מטעם האוניברסיטה העברית ותואר ראשון בהיסטוריה כללית מאוניברסיטת בר אילן. בנוסף, הוא בוגר הכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירה מהאוניברסיטה הפתוחה וקורסים מקצועיים נוספים.

בוועדה שברחה את מנכ"ל העירייה השתתפו ראש העיר, מוטי ששון, שכיהן כיושב ראש הוועדה, סגנו – חיים זברלו,  נציג מועצת העיר – זאב ניסים, נציג שר הפנים ומנכ"ל עיריית כפר סבא  – איתי צחר, היועצת המשפטית לעירייה – עו"ד יונת דיין ומבקר העירייה בני יהונתן, ששימש כמשקיף.

מוטי ששון: "אני בטוח שארז ניסים יתרום מניסיונו הרב למען תושבי חולון וימשיך, יחד איתי, לפעול לשגשוגה ולהצלחתה של העיר. אני מאחל לו הצלחה רבה".

ניסים  ייכנס לתפקידו בקרוב. שכרו יובא לאישור מועצת העיר הקרובה.

דילוג לתוכן