פוליש לרצפה במחירים משתלמים – שירות בכל הארץ

מנקים את הרצפה בבית אך לא מצליחים להסיר כתמים קשים? האם הרצפה בבית או בעסק אינה מבריקה יותר ואתם מעוניינים להשיב עטרה ליושנה? איזה פוליש מתאים לרצפה שלכם וממי כדאי להזמין את העבודה? לפניכם כל התשובות.

אחת לכמה שנים הרצפה בבית או בעסק זקוקה לניקיון ולקרצוף יסודי וכמובן להברקה. ישראלים רבים מזמינים פוליש לרצפה לקראת חג פסח או לאחר השיפוצים בבית, בעסקים המצב מעט שונה מאחר ותדירות הפוליש גבוהה יותר. יש מספר שיטות וסוגי פוליש, יש מצבים בהם ימליצו לכם לבצע גם ליטוש לרצפה. חשוב להתאים את שיטת הפוליש וחומרי הניקוי וההברקה לסוג הרצפה שיש בביתכם, לכן מומלץ לבחור חברה מקצועית ומומלצת בענף, וכדאי להיזהר מחאפרים.

סוגי פוליש לרצפה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של פוליש לרצפות: קריסטל, וקס, סילר. את הפוליש מבצעים באמצעות מכונות ייעודיות ובכמה שלבים. כדי להימנע מנזק בלתי הפיך לרצפה בבית או במשרד חשוב לבחור היטב את איש המקצוע מאחר ונדרש ידע וניסיון כדי להתאים את שיטת הפוליש והחומרים למאפייני ולסוג אריחי הריצוף בביתכם. לפניכם הסבר קצר על כל אחת משיטות הפוליש:

  • פוליש קריסטל – פוליש קריסטל לרצפה מתבצע באמצעות מכונה ייעודית, ישנם 3 שלבים בשיטה זו, בכל שלב מחדירים חומרים אחרים כדי להשיג את אפקט ההברקה וכמובן כדי לנקות היטב את האריחים מלכלוכים וכתמים קשים.
  • פוליש וקס – בשיטה זו מקרצפים ומנקים את הרצפה, לאחר הסרת הכתמים וניקוי יסודי של האריחים מורחים וקס על הרצפה באמצעות מכונת פוליש ייעודית, בשיטה זו לא מחדירים חומרים לתוך האריחים אלא מיישמים את הווקס על הרצפה.
  • פוליש סילר – בשיטה זו מורחים סילר על הרצפה, פוליש סילר נועד לשמור ולהגן על אריחי הריצוף מפני חדירת חומרים והיווצרות כתמים קשים, החומר מונע סימני שריטות, אך פוליש סילר לא נועד לניקוי הרצפה.

בחירת סוג הפוליש

נדרש ניסיון רב כדי לבצע פוליש לרצפה בלי לגרום נזק לאריחים. אנשי פוליש מקצועיים בוחנים את הרצפה בבית הלקוח כדי להתאים את השיטה והחומרים. חשוב לדעת כי בשיטת פוליש קריסטל מחדירים חומרים לרצפה לכן אם האריחים ישנים הם עשויים להתפורר. אם הרצפה ישנה, שחוקה ושרוטה, בדרך כלל כדאי לבצע ליטוש לרצפה לפני הפוליש.

איך לבחור חברת פוליש לרצפה?

כדי לבחור נכון את חברת הפוליש עליכם לקרוא חוות דעת על העסק, לבדוק את תחומי ההתמחות של החברה, האם היא מציעה שירותי ניקיון מעבר לפוליש כדי לחסוך עלויות, ויש לברר מהו הוותק והניסיון של החברה.

לסיכום, מאמר זה נתן לכם חשק לחפש חברת פוליש מקצועית לבית או לעסק? הגעתם ליעד! כי אם הגעתם עד לכן, אז מומלץ ורצוי שתכירו את שי המבריק מומחה לעבודת פוליש לרצפה מכל הסוגים.

דילוג לתוכן