פינוי דירה, כשאין ברירה: דגשים שחשוב לשים לב אליהם

כאשר אנחנו מבצעים פעולה של פינוי בית יש מספר דגשים שחשוב לשים לב אליהם. הדגשים שחשוב וכדאי לשים לב אליהם הם שהפינוי יהיה מקצועי ומהיר, שהפינוי יהיה נקי, שהפינוי יהיה של כל תכולת הבית,  שהפינוי לא יפריע לשכנים

אם נשים לב ונקפיד לכל הדגשים האלו אז פינוי הבית שלנו יהיה נוח וקל יותר. פעמים רבות הבית שאנחנו צריכים לפנות או בכלל לא שלנו אלא של קרובי משפחה שלנו שהזדקנו ועברו לבית אבות או שלמרבה הצער נפטרו והורישו לנו את הנכס. אם קרוב המשפחה שלנו עדיין בחיים בעת פינוי הנכס צריך לערב אותו עד כמה שניתן בהתאם למצב שלו בתהליך הפינוי.

פינוי בית שקיבלנו בירושה – איך עושים זאת נכון?

פינוי בית שקיבלנו בירושה חייב להיות פינוי אליו כל היורשים של הנכס מסכימים. כאשר מפנים בית שקיבלנו בירושה אנחנו צריכים שתהליך הפינוי והניקוי של הבית יהיה שקוף. אנחנו צריכים שכל היורשים ידעו בכל רגע נתון בתהליך איזה חפצים מתכולת הדירה שומרים ואיזה זורקים. לעיתים יש חפצים שהם נראים הרוסים או לא שווים הרבה – אבל וזהו אבל גדול יש להם ערך רגשי רב.

פינוי בית של אגרנים – למה זה חשוב ואיך עושים זאת?

פינוי בית של אגרנים יכול אף הוא בדיוק כמו פינוי של בית שקיבלנו בירושה להיות פינוי מורכב וסבוך. פינוי בית שבו גר אגרן כפייתי דורש התמודדות עם הרבה הרים של חפצים שרבים מהם מקולקלים או לא שמישים. אם אנחנו רוצים להתמודד עם פינוי בית כזה כדאי לנו לא לנסות להיות אמיצים ולעשות זאת לבד אלא לפנות לחברה מקצועית שתחום המומחיות שלה הוא פינוי של בתים של ודירות של אגרנים כפייתיים.

פינוי בית מוזנח – למה חשוב לפנות אותו?

פעמים רבים בתים שיש לפנות אותם הם בתים מוזנחים. פינוי בית מוזנח זה דבר חשוב מאוד. חשוב מאוד לפנות בית מוזנח כי בית זה יכול מלוכלך מאוד ולהוות מטרד סביבתי. פעמים רבות בבתים מוזנחים יש הרבה מאוד מזיקים כמו למשל חולדות, עכברים או נחשים וג'וקים ונמלים. אם אנחנו רוצים להתמודד עם הזנחה מסוג זה כדאי לנו להזמין מדביר מקצועי לצד השירות של חברת פינוי דירות. המדביר יוכל לנקות את הבית ממזיקים שונים.

בסופו של דבר פינוי של בתים הוא פינוי של חיים שלמים של אנשים שחיו בבית אותו מפנים. פינוי זה דורש הרבה מאוד סבלנות והוא עבודה קשה מאוד וארוכה. ככל שיהיו יותר אנשים בצוות שיפנה את הדירה כך הפינוי יתנהל באופן טוב יותר. חשוב לשים לב שאנחנו לא זורקים בעת פינוי הבית או הדירה שאנחנו לא זורקים חפצים רבי ערך כספי או רבי ערך רגשי.

המאמר נכתב בשיתוף שי פינוי דירה –  https://www.house-eviction.co.il/

דילוג לתוכן