פריאל פז וליאן נגר – יושבות ראש מועצות הנוער החדשות בחולון

בבחירות שנערכו אמש נבחרו פריאל פז וליאן נגר  לכהן בראשות מועצת הנוער של חטיבות הביניים ושל התיכונים

אמש (שני) התקיימו בחירות מקוונות לתפקידים השונים במועצת הנוער העירונית של חולון. השנה, לראשונה, מורכבת המועצה העירונית משני גופים שיפעלו במקביל: מועצה שמייצגת את בני הנוער בגילי חטיבת הביניים ומועצה שמייצגת את בני הנוער בגילי התיכון. החידוש נבע מתוך הרצון למקד את המענה עבור בני ובנות הנוער בעיר ולאפשר לכל טווח הגילים מקום בטוח להביע את עצמם ואת דעתם, שכן ההבדלים בגילים השונים רבים (תחומי עניין שונים, הומור אחר, הבדלים בהתפתחות הקוגניטיבית ועוד).

יושבת ראש מועצת הנוער של התיכונים הנבחרת, פריאל פז, היא תלמידת כיתה י"ב בבית הספר התיכון קריית שרת. פז פעילה במועצות התלמידים הבית-ספריות מאז היותה בבית הספר היסודי, היא  הקימה מיזם תרומות למשפחות נזקקות ואפילו פתחה עסק משלה. לדבריה, "אני אחת כזו שיש לה את האומץ לקום ולעשות דברים. אני חולמת על משהו וישר חושבת כבר על הדרכים להוציא את זה לפועל".

ליאן נגר
ליאן נגר. צילום: דוברות חולון

יושבת ראש מועצת הנוער של חטיבות הביניים הנבחרת, ליאן נגר, היא תלמידת כיתה ח' בחטיבת הביניים בגימנסיה הרצוג. נגר פעילה במועצות התלמידים הבית-ספריות כבר חמש שנים ברציפות. "בתור יו"ר ארצה לקדם פרויקט שנקרא 'נכד מדומה', שמטרתו ליצור קשר בין גימלאים לבין בני נוער בחולון", אומרת נגר, "מדובר ביצירת שיתופי פעולה בין בתי אבות ומרכזי יום לקשיש לבין בתי-ספר שמצויים באותו האזור – נעביר פעילויות משותפות, נשמח ונצחק יחד ונלמד מחוכמת החיים שלהם".

מועצת הנוער העירונית מייצגת את בני ובנות הנוער בחולון. מדובר בקבוצה צעירה, חזקה ואכפתית שיוצרת שינוי, יוזמת ופועלת לטובת הנוער בעיר. המועצה מורכבת מנציגי בני ובנות הנוער מכלל בתי הספר העל-יסודיים בעיר, שחברים בתנועות נוער ובקבוצות מנהיגות שונות ומלווה בידי מחלקת הנוער בעיריית חולון.

דילוג לתוכן