קנאביס חוקי, מספרה ובית קפה: המרכז המסחרי 'אזור שופינג סנטר' עם שירות 360

5 דקות נסיעה מלב חולון, סמוך לצירים הראשיים של כביש 1, נתיבי איילון וכביש 44 שוכן בניין משרדים ומרכז עסקים מתקדם ומגוון שמעניק שירות לאלפי קונים ומבלים מדי יום. יצאנו לסיבוב, נפיגש באזור שופינג סנטר!

בכניסה ליישוב אזור, בקצה אזור התעשייה הצפוני של חולון, צמח לו לפני מספר שנים מגדל עסקים בן 14 קומות שבסמוך לו מתחם קניות משגע בן שלוש קומות מסחר (ועוד שתי קומות של חניה).

זה לא עוד קניון, ולא 'סתם' מרכז מסחרי. ביקור קצר שערכנו במקום לפני מספר ימים, במסגרת פגישת עסקים באזור חשף בפנינו מתחם בילוי ופנאי מתוחזק ומנוהל היטב, עם תמהיל מדויק של עסקים ונותני שירותים ובהם בית מרקחת, מספרה, חנויות אופנה וביגוד, אקססוריז, גלידריה אופנתית, בתי קפה ומאפיה ועוד.

ומסתבר, שזה לא תמיד היה ככה. "תקופת הקורונה והסגרים, בהם הפעילות במרכז המסחרי צנחה הביאה אותנו לחשוב על היום שאחרי. החלטנו לצאת לתהליך של תכנון ושיפוץ משמעותיים שכללו גם מיתוג מחדש של המקום ופניה לקהלים חדשים ורחבים יותר" מסביר X, מבעלי המקום.

 

ואכן, תוך זמן קצר גויסה לניהול השוטף של המתחם חברת שיא הברכה שדאגה לשדרוג הנראות הפיזית של המקום, במקביל, עבדו מנהלי השיווק וסוכני נדל"ן נוספים על משיכת רשתות ולקוחות מרכזיים שיהוו עוגן מסחרי למקום, והיום, בשיאו של התהליך, תפוסת החנויות עומדת על כ-60%, "ובכל יום אנחנו מקבלים פניות נוספות של מתעניינים", מוסיף X.

במרכז המסחרי אפרידר אזור ישנן מאות חניות צמודות, חופשיות, הפרוסות על פני 3 קומות תת קרקעיות המאפשרות ללקוחות ולבעלי העסקים להגיע בקלות למתחם, לבצע את הקניות שלהם ולחזור הביתה בלי העול של חיפוש חניה והליכה ארוכה בשמש או בגשם.

דילוג לתוכן