רוצים להתחיל ולייצר גידולים משלכם בבית או במשרד?

גידול הידרופוני מוצלח יכול לאפשר גם לכם גידולים מדהימים של כוסברה, נענע, פטרוזיליה ואפילו ירקות שורש מדהימים וטעימים כמו כרוב, קולרבי, מלפפונים, עגבניות והרשימה קצרה מלהכיל.

גידול הידרופוני שיש לו סופח לחות ותלוי על נורות לד לגידול צמחים וכך גם תאורה לגידול צמחים מהסוג הטוב ביותר, יכולה בהחלט לספק את המענה הטוב ביותר לגידול עם תוצאות, גידול מדהים שיכול לספק ולאפשר לכם את מגוון הירקות הטעימים הפעם על טהרת האורגני הכול ללא תלות בקרקע או מצע של אדמה כזו או אחרת. לא מבינים במה מדובר? אולי כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

מה הבסיס להצלחת גידול הידרופוני?

גידול הידרופוני תלוי נורות לד לגידול צמחים, תאורה לגידול צמחים וכן מכשיר סופח לחות הוא בעיקר האוורור של התמיסה ההידרופונית העשויה מדשן נוזלי ומים ויחד הם מסתחררים ומגיעים לכל ולאן שצריך להגיע בכדי לתת את המענה הטוב ביותר לצמחים ולגידול עצמו.

יש בשוק כיום שלוש שיטות של גידול, השאלה היא איך בוחרים את המיקום, מה מגדלים והכי חשוב באילו תנאים. כשיודעים את זה אפשר בהחלט להמשיך ולעשות את הבחירה והשיטה שתביא לאוורור הטוב ביותר של התמיסה והגעת ההזנה בדיוק לאן שצריך.

השאלה היא איך זה ישפיע על התפעול, איזו תחזוקה תידרש מכם ומה ישמור לכם על מערכת יציבה ובסופו של דבר גידול מדהים וטעים למשך שנים רבות.

במה תלוי הגידול ההידרופוני ומה חשוב לקחת בחשבון לפני שמתחילים את זה?

נורות לד לגידול צמחים או תאורה לגידול צמחים הם רק חלק ממה שאתם צריכים בכדי להקים את החממה הטבעית לגידול הידרופוני שלכם. אחד הדברים החשובים ביותר הוא כמה מקום תוכלו להקצות לכך, לצורך העניין במידה ומדובר במקום גדול יותר יידרשו יותר כלים או אפילו יותר מנורה אחת וכך גם לגבי המערכת עצמה.

כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את מי שיתחזק את המערכת אבל בו זמנית ניתן לומר כי כל מה שיידרש זה לא מעבר לפעמיים בשבוע, עשר דק' ביום ואתם מסודרים.

המאמר בחסות חדשות תל אביב BN

 

דילוג לתוכן