רציף האוהבים בתחנת הרכבת קוממיות

בזכות תחנת הרכבת "קוממיות" בבת ים הפכו נטע ורונן משני זרים לזוג. אמש, הם ריגשו את צוות התחנה ונוסעיה כאשר החליטו לחזור לתחנה ולשחזר בסט צילומי חתונה מרגש איפה שהכל התחיל

זאת הייתה יכולה להיות עבור נטע שמר ורונן פרנק עוד נסיעה שגרתית ברכבת לעבודה, אבל מבחינתם בזכות הרכבת הם מצאו אחד את השנייה.

זה סיפור אהבה יוצא דופן שהתחיל לפני כשנתיים לגמרי במקרה, בתחנת הרכבת בת ים-קוממיות, כשנטע שמר בת ה- 26 (כיום) ורונן פרנק בן ה-32 (כיום) המתינו לאותה הרכבת באותם השעות כל בוקר, בין כל הנוסעים שנמצאים לצידם על הרציף, משהו גרם למבטים שלהם להצטלב, וכך במשך שבועיים היו חולפים זה על פני זו ורק מחליפים מבטים עד שבאחד הימים הצליחה, נטע, לקלוט את שמו של הבחור מהכרטיס עובד שהיה תלוי על מכנסיו, כבר באותו היום היא איתרה אותו ברשתות החברתיות ופנתה בבקשת חברות ומשם כל היתר היסטוריה.

נטע ורונן שצפויים להתחתן בעוד כחודש הגיעו הבוקר לתחנת בת ים קוממיות מלווים בצלמים. בנסיון לשחזר את הרגעים הקסומים ולסגור מעגל רגע לפני החתונה שצפויה להתרחש בעוד כחודש.

"תחנת הרכבת שמהווה מקום מעבר לאלפי אנשים ביום הפכה עבורנו למקום מיוחד, מבחינתנו בזכות הרכבת מצאנו זוגיות, ואהבה. זה היה ברור לשנינו שאת הצילומים נרצה לערוך בתחנה שבה הכל התחיל." סיפרה נטע, הכלה לעתיד.

"ברכבת ישראל נוסעים מידי יום כ-250 אלף נוסעים, ולכל נוסע סיפור מיוחד משלו", מספר עזרא יצחק, מנהל התחנה, "אני מאחל לזוג הצעיר הרבה הצלחה אושר ונחת, ומזמין אותם לצילומים גם אחרי החתונה עם הילדים שב"ה יבואו.

נטע שמר ורונן פרנק מדגמנים אהבה ברכבת. צילום: שימי בר
ככה הכל התחיל. צילום: שימי בר
מתוך אלבום החתונה של נטע ורונן צילום: שימי בר
מה שהתחיל כמו נסיעה שגרתית לעוד יום עבודה – הסתיים בחתונה. צילום: שימי בר
דילוג לתוכן