שיעור לחיים במכללת תלפיות

שדה הלימוד של מכללת תלפיות שציינה לאחרונה 80 שנות חינוך מהווה כר פורה לאנשים שמחליטים לעשות שינוי משמעותי באמצע החיים, ולחנך וללמד את דור העתיד של מדינת ישראל כמו גם למורים המבקשים ללמוד לתואר שני בחינוך.

אסף שליו, איש היי טק בעל תואר במדעי המחשב הוא אחד מאותם משפיעים שבחר להוציא תעודת הוראה במכללת תלפיות לחינוך בחולון במסגרת התכנית של המכללה להסבת אקדמאים לחינוך. שליו משמש כיום כמורה למתמטיקה בבית הספר העל יסודי אורט ספיר בירוחם, וכסגן מנהל מרכז המדעים של ירוחם "מי שרוצה לחולל שינוי, ובאמת להשפיע צריך לקפוץ ראש" אומר שליו.

צילום: מכללת תלפיות לחינוך

המחלקה להסבת אקדמאים להוראה במכללת תלפיות בראשות ד"ר טובה קוטינסקי מיועדת לבעלי תואר ראשון לפחות עם ממוצע ציונים מעל 75 או לבעלי תואר ראשון במדעים מדויקים עם ממוצע ציונים מעל 70.במחלקה ניתן לבצע בין היתר הסבה למקצועות הבאים: הוראת האמנות, הגיל הרך, בית ספר יסודי בית הספר העל יסודי וחינוך מיוחד.

כמו כן מציעה המכללה תואר שני במסלולים:לימודי אנגלית כשפה בינלאומית, חינוך לגיל הרך ולקויות למידה. הלימודים מתקיימים במרכז הארץ במשך יום אחד בשבוע בלבד למשך שנתיים.

המכללה מתגאה בניסיון רב ובצוות מרצים היודע לתאים את הלימודים לסטודנט, במגוון מסלולי לימוד בשעות נוחות ובעיקר בנגישות רבה. המכללה הממוקמת בקמפוס חדשני וירוק בלב העיר חולון שוכנת במרחק הליכה מקו הרכבת.

דילוג לתוכן