שיפוץ בבית? קבלו מחירון משתלם לעבודות פוליש לרצפה

אחת לכמה שנים חשוב לבצע פוליש לרצפה בבית כדי לנקות היטב את הכתמים והלכלוכים הקשים וכדי להחזיר את הברק הטבעי של הרצפה. יש 4 שיטות עיקריות לפוליש לרצפה – פוליש קריסטל, וקס, אקרילי וסילר. בנוסף, חברת פוליש וניקיון בתים מציעה שירותים נלווים לעבודות פוליש כגון: ליטוש וקרצוף מרצפות, ניקוי מרצפות ומשטחים בלחץ מים גבוה או בקיטור, ניקוי יסודי של הפוגות והמרווחים בין המרצפות, ניקוי גרנוליט ועוד.

כדי לבחור נכון את חברת הפוליש לרצפה מומלץ לקרוא אודות החברה, לבקש המלצות מהסביבה הקרובה, להשוות הצעות מחיר, לעיין בגלריית התמונות המופיעות באתר העסק כדי לבחון את תוצאות ההברקה והניקיון, וכדאי לשוחח עם לפחות 2 לקוחות ממליצים.

מחיר אטרקטיבי לשירותי פוליש לרצפה החל מ-10 ₪

כאשר מחפשים חברות פוליש וניקיון בתים בגוגל או במנוע חיפוש אחר מקבלים רשימה ארוכה של חברות המציעות שירותי פוליש לרצפה כדי להיזהר מנוכלים ומאנשי מקצוע לא מנוסים, חשוב לבקש המלצות על החברה, ויש לדרוש מנציג החברה לבקר בבית שלכם ולא להסתפק בהצעת מחיר בטלפון.

חשוב לציין כי יש שיטות שונות לפוליש לרצפה, לכל טכניקה יש יתרונות וחסרונות ויש סוגי פוליש המתאימים לכל הרצפות וסוגים שמתאימים לאריחים מסוימים בלבד. כך לדוגמה, לא נהוג לבצע פוליש קריסטל על רצפת גרניט פורצלן מאחר והמכונה כוללת ראש ליטוש העלול לגרום לנזק חמור לאריחים.

המחירון הממוצע לעבודות פוליש הוא בטווח שבין 107 ₪ עד 14 ₪. המחיר משתנה בהתאם לסוג הפוליש, מורכבות העבודה, גודל הבית או הדירה, מצב הרצפה ושיטת ההברקה. המחיר אינו כולל ליטוש רצפה אך כולל עלות חומרים.

מחיר אטרקטיבי לעבודות פוליש מתחיל ב-10 ₪ למ"ר, לכן חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות הצעות מחיר מכמה חברות. אמנם, במקרים מסוימים אין ללכת שבי אחר מחיר נמוך מהמחירון הממוצע בענף, אך חברה גדולה ומובילה המציעה שירותי פוליש ברמה הגבוהה ביותר בכל הארץ מציעה מחירים משתלמים ותחרותיים כל השנה, לכל הלקוחות.

חידוש הרצפה במקום החלפה

ישראלים רבים משוכנעים כי עליהם להחליף את הריצוף בביתם כאשר מופיעים סימנים שחורים, נוצרים לכלוכים שאי אפשר להסיר יותר באמצעות חומרי ניקיון שונים, וכאשר מגלים סדקים קלים באריחים. לכן, חשוב להדגיש כי חברה מקצועית לעבודות פוליש לרצפה שולחת נציג כדי לבקר בבית הלקוח ועל מנת להתאים את שיטת הפוליש בהתאם לסוג האריחים ומצב הרצפה, בהתאם לצורך הנציג ימליץ על ליטוש וחידוש הרצפה לפני הפוליש, לכן המחיר למ"ר עשוי להתייקר.

מאמר בחסות חברת בלו קלין: blueclean.co.il – ניקוי בלחץ מים, פוליש וחידוש מרצפות

דילוג לתוכן