תוך 48 שעות: אזורים מכרה 479 דירות בבת ים

מכירת דירות אונליין הראשונה והגדולה ביותר בישראל עם למעלה מארבעת אלפים נרשמים שנערכה השבוע סייעה לחברת אזורים למכור 479 דירות בפרויקט MOMENT בבת-ים, בשיתוף מועדון "חבר" בסכום כולל של מעל מיליארד ₪

חברת "אזורים" הודיעה היום על מכירה של 479 דירות בפרויקט MOMENT בת ים שנמכר במבצע משותף עם מועדון חבר צרכנות. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית גדול, המשלב מגורים עם משרדים ומסחר. במסגרת ימי המכירה שנערכו בימים רביעי-חמישי 10-11.3.21 נמכרו 479 דירות במבצע מכירות נדל"ן מקוון ראשון מסוגו בארץ. סכום המכירה מסתכם בכמיליארד ו-49 מיליון ₪. מספר הנרשמים ביום סגירת הרשימות להגרלה עמד על כ-4,400 נרשמים.

הפרויקט נחשב לאחד המסקרנים ביותר בגוש דן, בשל שינוי משמעותי שצפוי בפני האזור ומיקומו יוצא הדופן, המאפשר נגישות לעורקי תנועה מרכזיים, לתחבורה ציבורית ובראשה הקו האדום של הרכבת הקלה, לגנים ובתי ספר וכן לטיילת של בת ים.

בהתאם לרוח התקופה ולמגבלות השונות, נתגבשה יוזמה של מועדון "חבר" ואזורים לשנות את מודל המכירה המסורתי הפיזי שהיה נהוג במבצעי הדיור בשנים האחרונות ולפתח מודל מכירה דיגיטלי, מודרני ומשוכלל. לצורך כך, הוקמה פלטפורמה אינטרנטית ראשונה מסוגה שאפשרה לכלל הרוכשים המתעניינים בפרויקט חוויה אינטראקטיבית יוצאת דופן.

תמהיל הדירות בפרויקט הוא מגוון וכולל דירות של 3 עד 6 חדרים. כל דירה תכלול מרפסת, חניה ומחסן. רוכשי הדירות בפרויקט ייהנו ממפרט טכני גבוה ומרביתם אף ייהנו מנוף לים. מחירי הדירות בפרויקט לעמיתי מועדון "חבר" ובני משפחותיהם החלו ב-1,639,000 ₪ לדירות 3 חדרים, 1,879,000 ₪ לדירת 4 חדרים, ו– 2,459,000 ₪ לדירות 5 חדרים (החל מקומה 21). ההנחה של מועדון "חבר" עומדת על 12%, בנוסף להטבות מימון וייעוץ משכנתה. לקהל הרחב ניתנה האפשרות לרכוש דירות במחירן המקורי ללא הנחת המועדון.

היתר בנייה לפרויקט צפוי להתקבל בזמן הקרוב ולאחריו צפויים להיבנות ארבעת המגדלים במקביל. האכלוס צפוי בסוף שנת 2025, כולל המתחם המסחרי ושטחי התעסוקה.

רכבת קלה, פארק עילי, גני ילדים, בית ספר, ים וקאנטרי קלאב

הפרויקט ממוקם בשכונת רמת הנשיא, מהשכונות המבוקשות בבת ים, בין הרחובות ניסנבוים במערב, הקוממיות בדרום, קרן היסוד בצפון ומוהליבר ממזרח. זהו מיקום אידיאלי, בקרבת הים, הטיילת, הקאנטרי קלאב ונתיבי איילון ובצמידות לתחנת "העמל" של הרכבת הקלה, הקו האדום – קו שצפוי לפעול כבר בשנתיים הקרובות. במסגרת הפרויקט ייבנו 714 דירות בארבעה מגדלים מודרניים, בעלי 34-35 קומות. הפרויקט ממוקם בסמיכת למוסדות חינוך ובנוסף, אזורים תקים במתחם מספר גני ילדים.

המתחם החדש תוכנן ע"י משרד האדריכלים גיורא גור באופן שמתאים לתקופה הנוכחית, והוא ייבנה בצורה ייחודית: המתחם מחולק לשניים כאשר בכל חלק יהיו שני מגדלים, וביניהם Roof garden פתוח, בגובה 6 קומות, המיועד לדיירים בלבד, ושניתן לטייל ולשהות בו בבטחה.

רון אבידן, מנכ"ל אזורים: "אנו גאים על ההישגים אליהם הגענו במבצע המכירה של הפרויקט בתקופה מורכבת זו. המבצע נעשה על הצד הטוב ביותר ועל אף המגבלות השונות. לאופרציה הדיגיטלית שהוקמה במטרה לבצע את מבצע המכירות אין אח ורע בעולם הנדל"ן ואנחנו מברכים את מועדון "חבר" ועמיתיו על השותפות במהלך החדשני הזה. עבור אזורים מדובר בציון דרך של מכירת חלקו הגדול של אחד מפרויקטי הדגל של החברה לשנים הקרובות. הצלחנו להמחיש את איכות וייחודיות הפרויקט דרך הדיגיטל, הרוכשים הצביעו ברגליים ואנו מצפים להשלמת ההיתר ותחילת הביצוע בזמן הקרוב".
אדוה פישר, מנכ"לית מועדון חבר צרכנות: "מועדון "חבר" מאמין ביצירת הזדמנויות ממשיות עבור עמיתיו ובתוך כך נענה לצורך לרכוש דירה מתוך היצע רחב של גדלים ובמחירים אטרקטיביים. שמחנו לראות שאלפי עמיתים מצאו את הפרויקט רלוונטי ואטרקטיבי עבורם ונרשמו להגרלה. אנו גאים על שיתוף הפעולה המוצלח עם חברת "אזורים" בקיום מבצע מכירות מאתגר שלראשונה בישראל נעשה באופן דיגיטלי מלא. אני מברכת את מאות עמיתי המועדון שמצטרפים לקהילת הלקוחות של אזורים וייהנו מחוויית מגורים מתקדמת."

דילוג לתוכן