תושבי חולון, ביקשתם? קיבלתם! המופע של שלומי שבת מארח את יובל דיין יפתח את אירועי הקיץ בחולון

חגיגה בגינה, שרים בעיר, עושים שמח ברחובות, מתחמי זולה ומופעים של מיטב אומני ישראל יתקיימו בעיר במסגרת אירועי הקיץ המגוונים לבני כל הגילים. ראש העיר מוטי ששון: "אחרי שנה קשה ועצובה אני שמח להזמין את כל תושבי חולון הקטנים והגדולים לשנות אווירה ולבלות יחד באירועי תרבות ופנאי עשירים ומהנים במהלך חופשת הקיץ"

תושבי חולון הוזמנו לאחרונה למלא סקר של עיריית חולון לבחירת האומנים שיתארחו בעיר במופעי הקיץ השונים. במקום הראשון בחרו התושבים במופע "שלומי שבת מארח את יובל דיין" ולכן החליטה העירייה שמופע זה יפתח את אירועי הקיץ ביום חמישי, 1.7.21 באמפיפארק פרס, ללא תשלום:

בשעה 19:30 יתקיימו מופעים לילדים עם אודי ואביעד וסמי הכבאי

ובשעה 21:30 תתקיים הופעתו של שלומי שבת שיארח את יובל דיין

תוצאות הסקר השפיעו גם על בחירת האומנים בשאר מופעי הקיץ והורכבה רשימה עשירה במיוחד, להנאת התושבים: "פשא" במתחם ימית יארח שורת מופעי מוזיקה וסטנדאפ בתשלום סמלי של 35 ₪ למופע, לתושבי חולון בלבד (הרכישה באמצעות קישור שיפורסם באתר העירייה) –

לרגל ט"ו באב – סופשבוע של אהבה 

חמישי, 22.7, בשעה 21:00 – אליעד; מוצ"ש, 24.7, בשעה 21:30 – רותם כהן

סופ"ש רוק ישראלי

חמישי, 29.7, בשעה 21:30 – אביב גפן; מוצ"ש, 31.7, בשעה 21:30 – היהודים

סופ"ש ים-תיכוני

חמישי, 12.8, בשעה 21:30 – זהבה בן; מוצ"ש, 14.8, בשעה 21:30 – דיקלה מארחת את מאיה בוסקילה

מופעי סטנדאפ

שני, 16.8, בשעה 21:00 – קובי מימון; שני, 30.8, בשעה 21:00 – שלומי קוריאט

מופע סיום הקיץ עם הזמר אברהם טל יתקיים ביום חמישי, 26.8.21, בשעה 21:30, באמפיפארק פרס, ללא תשלום (בשיתוף מפעל הפיס, במסגרת "בימות פיס").

בנוסף, תתקיים "חגיגה בגינה" – הופעות, סדנאות והפעלות לקטנטנים בגינות ציבוריות ברחבי העיר, בתאריכים 4.8.21-25.7.21, בשעות 18:30-16:30. מידע מפורט יפורסם בהמשך. הכניסה חופשית.

כמו כן, יתקיימו במהלך חודש אוגוסט אירועי "עושים שמח ברחובות" עם הרבה מוזיקה ומצב רוח טוב. פרטים מלאים יפורסמו בהמשך. ללא תשלום.

גם חובבי הזמר העברי אינם מקופחים והם כבר נהנים בסדרת "שרים בעיר" – מופעי שירה בציבור, ללא תשלום, החלה בימי שלישי, בשעות 21:00-19:30, במהלך החודשים יוני ויולי, עם טובי הזמרים והמנחים:

בכיכר ויצמן: 22.6.21 – הצמד יוליה ופיליפ בשנסונים צרפתיים; במתחם גני הסיפור בקריית אילון (רח' מוטה גור): 20.7.21 – ורדינה כהן בשירים שאוהבים, 27.7.21 – הצמד יוליה ופיליפ בשירי אהבה איטלקיים.

צעירי העיר מוזמנים לפתיחה חגיגית של שלוחת מרכז הצעירים ג'סיקה, לסדרת מופעי סטנדאפ "ג'סיקה בחצר" ולסדרת מופעי מוזיקה "אליעזר על הגג" עם אומנים מובילים במחירים מוזלים. כמו כן, יתקיימו ערבי חבר'ה – כיף, בירות ונשנושים במרכזי הצעירים אליעזר וג'סיקה, יריד מלגות, יריד תעסוקה ועוד. פרטים מלאים יפורסמו בדפי הפייסבוק של מרכזי הצעירים.

לבני הנוער של חולון מוצעים, ללא תשלום, מתחמי זוּלה שיכללו: עמדות מציאות מדומה ופלייסטיישן, שולחנות פינג-פונג וסנוקר, נשנושים ועוד. המתחמים יפעלו בארבעה מתחמים ברחבי העיר, בשעות הלילה: ברחבת המדיטק, במרכז עזריאלי חולון, בגן סיפור שמוליקיפוד ובגן הרצל. מועדים מדויקים מפורטים באינסטגרם @holonoar. כמו כן, יתקיימו לבני הנוער טורנירי כדורגל וכדורשת עירוניים, מתחם נינג'ה, סדנאות, קורסים, כיתת אומן, מסיבה עברית לתנועות הנוער ועוד. מופע מרכזי לבני הנוער יתקיים אף הוא ללא תשלום ומידע על כך יפורסם בנפרד. כמו כן, יתקיים הפנינג קיץ למשפחות עולים בחודש אוגוסט ומידע על אודותיו יפורסם בהמשך.

גם מוסדות התרבות העירוניים יקיימו פעילויות בחודשי הקיץ, ביניהן: סדנאות יצירה לילדים בבקרים בחודש אוגוסט במוזאון העיצוב, קורס קיץ באומנויות הבמה לנוער בתיאטרון חולון, סדנאות לקטנטנים עם אביזרי קיץ ו"ההצגות הראשונות שלי" במרכז טיפ-טף ועוד. פרטים באתרים ובדפי הפייסבוק של מוסדות התרבות. במרכזים הקהילתיים של רשת קהילה ופנאי יתקיימו פעילויות ואירועים שונים לימי הקיץ, מידע על כך יפורסם באתר הרשת.                  

דילוג לתוכן